Inteligentne domy i systemy do zarządzania urządzeniami w domu lub firmie. Inteligentne domy w Radomiu i okolicach zaprojektuje i wykona dla Państwa nasza firma.

Wdrażamy nowoczesne systemy sterowania, zbudowany w oparciu o najnowsze technologie. Przydatny w mieszkaniu, domu, ogrodzie, hali przemysłowej, hotelu i w innych obiektach. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi wygoda użytkownika i optymalizacja kosztów zużycia energii.

Inteligentny dom to miejsce, w którym wszystkie instalacje elektryczne zintegrowane są w jedną. Poszczególne sensory i czujniki komunikują się ze sobą i reagują na zmiany w otoczeniu.

Dzięki temu sterowanie systemem alarmowym, ogrzewaniem, oświetleniem, klimatyzacją czy roletami nie wymaga od mieszkańca żadnego wysiłku.

Wszystkie akcje w inteligentnym domu mogą być podejmowane przez system automatycznie.

Mamy pełną kontrolę nad urządzeniami w domu poprzez aplikację w telefonie lub internet  z każdego miejsca świata.

Inteligentne domy to oszczędności i bezpieczeństwo plus wygoda.

Jeszcze do niedawna inteligentny dom był oznaką luksusu. Teraz nowe domy ciężko wyobrazić sobie bez  najprostszych systemów sterowania. Ale tak naprawdę dom jest inteligentny gdy sam wykonuje kilka czynności naraz lub myśli za nas. Np: otwieramy okno aby przewietrzyć -wyłącza ogrzewanie w pokoju i wznawia po zamknięciu.

Realizuje przykładowe sceny:

-poranek: podnosi rolety, włącza łagodną muzykę, uruchamia ekspres do kawy, podnosi temperaturę w łazience, i podgrzewa wodę na kąpiel.

-kino: opuszcza rolety, przygasza światło główne, zapala kinkiety na 30%, wysuwa ekran lub telewizor, uruchamia projektor i amplituner.

Takich przykładów można by wypisywać tysiące bo tak naprawdę ograniczyć nas może tylko wyobraźnia.

A Ty czego potrzebujesz? Zadzwoń zrealizujemy to dla Ciebie!

SERM to firm, której można zaufać, posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte certyfikatami oraz wieloma realizacjami w regionie radomskim.

inteligentne domy Radom