Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych, instalacją, montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym w Radomiu i okolicach.

Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje tradycyjne a także inteligentne w budynkach nowo powstałych oraz modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w obiektach remontowanych.

Swoje usługi oferujemy dla klientów indywidualnych, a także firm, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby spełniały Jego oczekiwania. Pomagamy w wyborze osprzętu elektrycznego, w wykonywanych przez nas instalacjach proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wykorzystując produkty uznanych firm krajowych i zagranicznych.

Stawiamy na skuteczność i niezawodność, sumiennie i profesjonalnie wykonujemy każde zlecenie.
Nie da się nie zauważyć tego, że inteligentna instalacja elektryczna jest przyszłością, która wejdzie do użytku jako standard dnia powszedniego.

Wychodząc naprzeciw tym zapotrzebowaniom wykonujemy też automatykę budynkową oraz instalacje inteligentne przewodowe i bezprzewodowe.

Posiadamy wszystkie uprawnienia do wykonywanych prac. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, certyfikaty.

Elektryk w Radomiu? Zadzwoń do nas, przedstawimy ofertę najlepsząna rynku.

Wykonujemy również instalacje niskonapięciowe.

Naszą przewagą nad konkurencją jest również długoletnie doświadczenie w instalacjach niskonapięciowych takich jak: telewizja, sieci komputerowe, alarmy, kamery, domofony, inteligentne domy i automatyka do bram.

Cały czas się szkolimy i poznajemy nowinki techniczne, nowe trendy i rozwiązania. Potrafimy przewidzieć  w jakim kierunku będzie się rozwijać technologia i tak okablować dom aby można było zrobić wszystko czego potrzebuje klient.

Kompleksowo zajmiemy się Twoim domem.

Instalacje elektryczne radom