Automatyka do bram – sprzedaż, montaż, serwis w Radomiu. Obsługujemy bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, jak również bramy garażowe.

Automatyka do bram, napędy do bram jest to szerokie pojęcie, gdzie bardzo ważne są szczegóły doboru odpowiednich akcesoriów, parametrów podzespołów. Jak również bardzo ważne są – wielkość, ciężar, wypełnienie skrzydła, rodzaj słupków oraz intensywność otwierania.

Liczne certyfikaty i licencje świadczą o tym, że znamy najnowsze rozwiązania oraz możemy zaproponować niezawodne rozwiązania dostosowane do poszczególnych potrzeb.

W naszej ofercie posiadamy renomowane siłowniki Nice, Came, Tousek do bram przesuwnych, skrzydłowych. Każda z nich doskonale sprawdza się w Polskich warunkach atmosferycznych. Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem.
Produkty te zasługują na szczególną uwagę, gdyż odznaczają się najmniejszą awaryjnością spośród wszystkich innych bram jakie montowaliśmy.

Pilot, którym obsługujemy bramę można dodatkowo zaprogramować by zapalał światło, uchylał bramę lub obsługiwał również automatykę innych producentów bez konieczności noszenia kilku pilotów.

Wykonujemy sterowania bramą i innymi urządzeniami z aplikacji mobilnej z każdego miejsca świata z widocznym stanem bramy (czyli czy jest otwarta czy zamknięta).

Inwestując w nasze produkty – usługi, zapewnicie sobie Państwo komfort na najwyższym poziomie.